SPEKTAKULARNA POBEDA SVRAKA! Njukasl sa dva igrača manje bolji od Sautemptona! Remi Barnlija i Brajtona

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu ekipu Sautemptona sa 3:2, u meču 23. kola Premijer lige.

Džosef Vilok je doveo u vodstvo domaću ekipu u 16. minutu, a deset minuta kasnije Migel Almiron je uvećao prednost "crno-belih".

Gosti su preko Takumija Minamina smanjili na 2:1 u 30. minutu, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio Almiron svojim drugim golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Sautempton je u 48. minutu smanjio rezultat golom Džejmsa Vorda Prausa, a dva minuta kasnije Njukasl je ostao sa desetoricom na terenu, nakon što je drugi žuti karton dobio Džef Hendrik.

Sautempton, kojem je ovo peti poraz zaredom, zauzima 12. mesto sa 29 bodova, dok je Njukasl na 16. mestu sa 25 bodova.

Barnli i Brajton odigrali su nerešeno 1:1. Luis Dank je u 36. minutu doveo u prednost Brajton, a konačan rezultat je postavio Johan Gudmundson u 53. minutu meča.

Brajton je na 15. mestu Premijer lige sa 25 bodova, a Barnli je na 17. mestu sa 23 boda.