TRI BODA KAO KUĆA U BORBI ZA OPSTANAK: Elče za osam minuta srušio Sevilju! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Elčea pobedili su danas na svom terenu Sevilju sa 2:1, u utakmici 26. kola španskog prvenstva.

Elče je poveo u 70. minutu golom Raula Gutija, a prednost je udvostručio Gido Kariljo u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Luk de Jong pogotkom u 90. minutu.

To je tek peta pobeda Elčea u Primeri, posle koje se sa pretposlednjeg popeo na 17. mesto na tabeli sa 24 boda i ima dva više od Eibara koji je prvi u zoni ispadanja.

Sevilja je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi i zadržala je četvrto mesto na tabeli sa 48 bodova.

Ranije danas Valjadolid je na svom terenu pobedio Hetafe sa 2:1.