ŠOU PROGRAM U VRANJU! Dinamo od 0:2 do 3:2 u 97. minutu! Golmanu Pirota LOPTA PROŠLA KROZ RUKE (VIDEO)

PRVA LIGA SRBIJE

Fudbaleri Dinama iz Vranja savladali su posle nestvarnog preokreta Radniči iz Pirota rezultatom 3:2 u 22. kolu Prve lige Srbije.

Vranjanci su do tri boda stigli golom Đorđa Lazovića u 97. minutu utakmice.

Radnički je poveo već u sedmom minutu golom Miloševića, a na startu drugog dela meča Tolić je duplirao prednost gostiju (2:0). Međutim, samo šest minuta kasnije Tumbas uspeva da smanji zaostatak svog tima.

U samom finišu meča viđena je prava drama. U 87.minutu golman Radničkog Ivan Dokić napravio je veliki kiks... Nakon slobodnog udarca Osteriosa Oikonomikosa lopta mu je "prošla kroz ruke" i završila u mreži (2:2). Nastavljena je ofanziva domaćina, a u dubokoj nadoknadi pao je i preokret. Đorđe Lazović se našao na pravom mestu u pravo vreme i u 97. minutu zatresao mrežu za pobedu Vranjanaca.