SLEPI MIŠEVI I ŽUTA PODMORNICA OPRAVDALI ULOGU FAVORITA: Pobede Valensije i Viljareala! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Valensije pobedili su kao domaćini Granadu sa 2:1, u 28. kolu španske La Lige.

Golove za Valensiju su postigli Daniel Vas u četvrtom i Alehandro Blanko u 66. minutu, dok je strelac za Granadu bio Roberto Saldado u 90. minutu.

Valensija je upisala osmu pobedu u prvenstvu i sa 33 poena zauzima 12. poziciju, dok je Granada na osmom mestu sa 36. bodova.

U narednom kolu, Valensija će gostovati Kadizu, dok će Granada dočekati Viljareal.

U istom terminu, Viljareal je na svom terenu pobedio Kadiz sa 2:1.

Strelci za Viljareal bili su Djerar Moreno iz penala u petom i Karlos Baka u 67. minutu. Gol za Kadiz je postigao Aleks Fernandes u 69. minutu.

Viljareal je sedmi sa 43 poena, dok je Kadiz sa 29 bodova na 15. mestu.