TADIĆ TRAGIČAR AJAKSA: Roma slavila u Amsterdamu, Slavija u nadoknadi do boda protiv Arsenala! Viljareal pobedio u Zagrebu VIDEO

LIGA EVROPE

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima Granadu sa 2:0, u prvom meču četvrtfinala Liga Evropa.

Strelaci za Mančester bili su Markus Rašford u 31. i Bruno Fernandeš iz penala u 89. minutu.

1 / 5 Foto: EPA/Antonio Bat

U istom terminu, Roma je takodje u gostima pobedila Ajaks sa 2:1.

Poveo je Ajaks golom Dejvija Klasena u 39. minutu, da bi izjednačenje i pobedu Romi doneli Lorenco Pelegrini 57 i Ibanjes u 87. minutu.

Ajaks je mogao da povede sa 2:0 u 53. minutu, ali srpski internacionalac Dušan Tadić nije iskoristio penal.

Pobedu u gostima je ostvario i Viljareal pobedivši u Zagrebu Dinamo sa 1:0.

Dinamu je u 26. minutu, nakon gledanja VAR-a poništen gol Mislava Oršića zbog ofsajda u kome se našao Ijaji Atimven.

Gosti su do pobede došli golom Djerara Morena iz penala u 44. minutu.

Arsenal i Slavija Prag odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1.

Domaći tim je poveo golom Nikolasa Pepea u 86. minutu, da bi konačan rezultat postavio Tomaš Holeš u četvrtom minutu nadokande vremena.