ŠOK NA ETIHADU: Siti sa igračem više izgubio od Lidsa! Dalas pogađao 2 puta mrežu Građana! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Lidsa slavili su nad Mančester sitijem sa 2:1 u okviru 31. kola Premijer lige.

Lids je u 42. minutu meča šokirao favorita i poveo sa 1:0 golom Dalas, na asistenciju Patrika Bamforda.

SKANDALOZNO PONAŠANJE BIVŠEG FUDBALERA PARTIZANA: Vladimir Volkov PSOVAO sudiju, pa ga ODGURNUO i na kraju BACIO KLUPU! VIDEO

U poslednjim sekundama prvog poluvremena Kuper je zaradio isključenje nakon VAR-a i ostavio Lids na cedilu ceo drugi deo.

Tores je u 78. minutu doneo izjednačenje, da bi Lids sa igračem manje slavio na kraju - opet je Dalas pogodio za goste.

Lids je upisao 14. pobedu u šampionatu i trenutno je deveti na tabeli sa 45 bodova.

Na drugoj strani, Siti je pretrpeo četvrti poraz, ali je i dalje prvi sa 74 osvojena boda.