SEVILJA U TRCI ZA TITULU: Valensija tone sve niže! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje pobedili su na gostovanju ekipu Levantea sa 1:0, u meču 31. kola španske Primere.

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras na gostovanju ekipu Levantea sa 1:0, u meču 31. kola španske Primere.

Jedini gol na meču postigao je Jusef En-Nesiri u 53. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj ušao je u igru u 86. minutu za ekipu Sevilje.

Sevilja je treća na tabeli Primere sa 67 bodova, dok je Levante na 12. mestu sa 38 bodova.

Osasuna je na svom terenu sa 3:1 pobedila Valensiju.

Havijer Martines-Kalvo je u 13. minutu doveo domaći tim u vodjstvo, Kevin Gameiro je izjednačio u 30. minutu, a dva minuta kasnije Džonatan Kaleri je vratio prednost Osasuni. Konačan rezultat postavio je Roberto Tores u 67. minutu sa penala.

Uroš Račić igrao je do 52. minuta za Valensiju, dok je Darko Brašanac u igru za ekipu Osasune ušao u 74. minutu.

Osasuna je osma sa 40 bodova u Primeri, a Valensija je na 14. mestu sa 35 bodova