EVO ZAŠTO JE FUDBAL POSTAO DOSADAN! Murinjo, Zidan, Simeone i Klop izvršili GENOCID nad ovim sportom! VI STE UBICE, a ne Superliga

"treneri"

Utakmice su izgubile draž, a razlog za to nisu samo prazne tribine zbog koronavirusa već i šefovi stručnih štabova koji su lansirali novi izum zvani ultradefanziva

Florentino Perez je u pravu. Fudbal jeste posao dosadan, ali razlog za to može da potraži u sopstvenim redovima. Tačnije na klupi. Donosimo vam pravu istinu zašto sve manje ljudi prati loptanje...

Treneri su problem broj jedan (uz, naravno, prazne tribine), a najbolji primer za to je utakmica Čelsi - Real. U prvom poluvremenu kad se igrao normalan fudbal gledali smo izuzetno zanimljiv meč, s dosta šansi i golova. U nastavku su treneri uzeli stvari pod svoje, povukli timove u defanzivu pa za 45 minuta nismo videli ni jednu jedinu šansu! Mučno je to bilo gledati...

Žoze Murinjo, Jirgen Klop

Zidan i Tuhel su naredili odbranu sopstvenih golova, a to je nešto što se ponavlja iz meča u meč. Uostalom, pogledajte rezultate Reala i Čelsija. "Kraljevski klub" je u prethodnih pet mečeva čak tri puta odigrao 0:0!? Utakmice Čelsija na kojima padne više od jednog gola su prava retkost!

Tu nije kraj trenerima destruktivcima. Klopov Liverpul sve češće parkira autobus ispred gola... Nikako ne treba zaboraviti na tvorca ove defanzivne revolucije Žozea Murinja. Dovoljno je videti kako je igrao njegov Totenhem s možda i najboljim napadačkim tandom na planeti Son - Kejn.

A šta tek reći za Dijega Simeonea, koji ima vrhunske napadače, a Atletiko igra nešto najgore što je fudbal ikad video.

Zid(an) ispred gola Reala

Real je jednom šutnuo u okvir gola Čelsija za 90 minuta! Zamislite da najveći klub sveta jedan jedini put šutne u okvir gola za čitavu utakmicu. Kako drugačije to nazvati nego - trenerska bruka.

Zinedin Zidan je odgovoran za to, ali i Florentino Perez. Oni su od mašine za golove napravili tim koji se samo brani!