SJAJNA PARTIJA BIVŠEG NAPADAČA PARTIZANA: Sa dva gola doneo pobedu svom timu VIDEO

RAZIGRAO SE

Bivši fudbaler Partizana Nemanja Nikolić obeležio je deveto kolo Premijer lige Kazahstana.

Ekipa Tobola je na svom terenu ubedljivo savladala Taraz rezultatom 3:0, a Nikolić je u 30. minutu odlično reagovao posle centaršuta sa desne strane i iskosa, desnom nogom poslao loptu u ''malu'' mrežu gostiju za vođstvo od 1:0.

Samo trinaest minuta kasnije, Nikolić je duplirao prednost svog tima. Domaći su agresivnom igrom na sredini terena uspeli da osvoje loptu, usledilo je dodavanje za Nikolića, koji se ispred kaznenog prostora majstorski oslobodnio svog čuvara, a onda još jednim preciznim udarcem postigao gol za 2:0.

U nastavku, još jedan gol domaćih za potvrdu ubedljivog trijumfa, a postigao je Valiulin u 81. minutu meča - 3:0.

Nikolić je zamenjen u samom finišu meča, a uz njega nastupio je još jedan bivši fudbaler Partizana Zoran Tošić, koji je ušao u igru u 61. minutu, ali je desetak minuta kasnije izašao zbog povrede.

Ovom pobedom ekipa Tobola je ''preskočila'' Taraz na tabeli i sada zauzima drugo mesto sa 18 bodova, pet manje od vodeće Astane.