MA KAKVI PANČEV I STOIČKOV, TO JE ZORAN VANEV! Takmičar u kvizu Potera poznatom folkeru dodelio Zlatnu loptu! HIT

neverovatno

Jedan odgovor iz popularnog kviza "Potera" postao je pravi viral.

Jedan od učesnika ovog takmičenja emitovanog ove nedelje Đorđe Janjić iz Leskovca u prvom krugu osvojio je 40.000 dinara sa četiri tačna odgovora, a onda je usledio i drugi deo - "borba" sa tragačem i jedno "nezgodno" pitanje.

"Koji Bugarin je 1994. godine osvojio Zlatnu loptu, prestižnu nagradu koju dodeljuje mazagizn 'Frans fudbal'?", glasilo je pitanje, a kao odgovor Đorđe je izabrao makedonskog pevača Zorana Vaneva, postao hit na društvenim mrežama i iznenadio i nasmejao tragača.

"Ja nisam verovao kad ste stisli, mislio sam da je pitanje baš lako", rekao je tragač.

"Naravno da znam, samo sam mislio da je on ranije bio", pravdao se Đorđe.

Tačan odgovor je bio naravno pod "b" - Hristo Stoičkov, najveći bugarski fudbaler u istoriji, Zlatna kopačka Evrope 1989, bivši igrač Barselone, Parme, jedna od zvezda Svetskog prvenstva 1994. godine.

Podsetimo, Zoran Vanev je popularno folk pevač iz Makedonije koji se proslavio pesmom "Južna pruga".

Kao treći ponuđeni odgovor bio je legendarni Makenonac Darko Pančev, centarfor Crvene zvezde, osvajač Zlatne kopačke Evrope i strelac gola za Zvezdinu titulu prvaka Kupa šampiona.