FINALISTA LIGE EVROPE PONIŽEN KOD KUĆE: Selta u meču sa 6 golova savladala Viljareal VIDEO

primera

Fudbaleri Selte pobedili su na gostovanju ekipu Viljareala sa 4:2, u meču 35. kola španske Primere.Santi Mina je u 19. minutu doveo goste iz Viga u vodstvo, ali je šest minuta kasnije izjednačio Moi Gomes.

Mina u 34. minutu iz penala ponovo dovodi Seltu u prednost, a iz penala je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena bio precizan i Brais Mendes.

Četvrti gol za goste postigao je Augusto Solari u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Djerar Moreno iz penala, u 87. minutu.

Gosti su u 88. minutu ostali sa desetoricom na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio Fakundo Ferejra.

Viljareal je šesti na tabeli Primere sa 52 boda, dok je Selta osma sa 47 bodova.