PETARDA NOVOG ŠAMPIONA: Inter ubedljiv protiv Udinezea na proslavi titule! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su danas na svom terenu Udineze sa 5:1, u utakmici poslednjeg, 38. kola Serije A.

Inter je ove sezone osvojio šampionsku titulu, a uoči utakmice navijači su se okupili ispred stadiona i proslavili veliki uspeh.

Inter je poveo u osmom minutu golom Ešlija Janga, a prednost je udvostručio Kristijan Eriksen u 44. minutu. Treći gol postigao je Lautaro Martines u 55. minutu, a zatim je strelac bio Ivan Perišić, u 64. minutu.

Peti gol postigao je Romelu Lukaku u 71. minutu, a jedini gol za gostujući tim postigao je Roberto Perejra u 79. minutu.

Plavo-crni su sezonu završili sa 91 bodom, a Udineze sa 40.