DE BRUJNE IZAŠAO IZ BOLNICE I OGLASIO SE NA TVITERU Evo u kakvom stanju se nalazi najbolji igrač Mančester sitija

POSLAO PORUKU

Najbolji igrač Mančester sitija Kevin De Brujne zbog povrede je napustuio teren u drugom poluvremenu finalne utakmice Lige šampiona protiv Čelsija.

Siti u svom debitantskom nastupu u finalu Lige šampiona nije uspeo da se domogne trofeja. Čelsi je savladao klub iz Mančestera rezultatom 1:0 i tako po drugi put u istoriji postao najbolji tim na Starom kontinentu.

Građane je u drugom delu meča zadesio veliki peh, De Brujne je dobio žestok udarac u glavu i u 60. minutu je morao da izađe iz igre.

Belgijanac je nakon utakmice morao u bolnicu na dodatne preglede, a danas se oglasio na Tviteru i otkrio kako se trenutno oseća.

"Upravo sam se vratio iz bolnice. Moja dijagnoza je akutna frakutra nosne kosti i frakutra kosti očne duplje. Dobro se osećam. I dalje sam razočaran zbog jučerašnjeg poraza, ali vratićemo se", poručio je Belgijanac.