MAGIČNI ARGENTINAC ISPISAO ISTORIJU: Mesi postigao DVA gola za 9 minuta i postao REKORDER! VIDEO

KOPA AMERIKA

Lionel Mesi je postao fudbaler sa najviše nastupa u dresu reprezentacije Argentine!

As Barselone će zauvek pamtiti pobedu nad Bolivijom. Gaučosi su slavili sa ubedljivih 4:1, a Mesi je bio glavna zvezda večeri.

Sjajni Argentinac je postigao dva gola, upisao jednu asistenciju i postao rekorder po broju nastupa za Gaučose. Bila je to njegova 148. utakmica u dresu reprezentacije, čime je prestigao Havijera Maskerana koji je branio boje Argentine na 147 utakmica.

Mesi je do sada postigao 75 golova za državni tim i najbolji je strelac u istoriji Argentine.

Gaučosi su uništili Boliviju u grupnoj fazi Kopa Amerika. Poveli su golom Alehandra Gomeza u 6. minutu. Mesi je povisio na 2:0 sa bele tačke, a samo devet minuta kasnije postigao je gol i za 3:0. Bolivija je u 60. minutu smanjila na 3:1 preko Savedere, a konačan rezultat postavio je Lautaro Martinez.