DANCI ODOLELI U GLAZGOVU: Remi Seltika i Midtjilanda, Rapid slavio nakon preokreta!

liga šampiona

.Fudbaleri Seltika i Midtjilanda odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona u okviru tzv. staze ligaša.

Poveo je Seltik golom Lieli Abadua u 39. minutu, da bi izjednačenje Dancima doneo Evander u 66. minutu.

U drugom meču bečki Rapid je na svom terenu pobedio Spartu iz Praga sa 2:1 nakon preokreta.

Prethodno je Dinamo iz Zagreba je na svom terenu pobedio kiparsku Omoniju sa 2:0, golovima Lovra Majera u 65. i Kridtijana Jakića u 85. minutu.

Ferencvaroš je takođe kao domaćin savladao Žalgiris sa 2:0, Kluž je u gostima pobedio Linkoln sa 2:1, dok je u gostima slavio i Šerif protiv Alaškerta sa 1:0.