NULA NA BRDU! Ni drugi SRPSKI klub nije pobedio: Čukarički bez prednosti pred put u Azerbejdžan! FOTO

liga konferencija

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su nerešeno 0:0 sa azerbejdžanskim Sumgaitom u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija

Domaći tim je bio bolji, ofanzivniji, ali konačan rezultat to nije pokazao, jer je ekipa Dušana Đorđevića propustila previše prilika.

Čukarički je pretio uglavnom preko Alekse Jankovića, ali gosti su izdržali.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu imao je Roganović je u sedmom minutu.

On je istrčao odličnu kontru po levoj strani, pobegao je defanzivcima gostiju, ali je golman Bajramov odlično intervenisao.

Čuka

Veliku priliku propustio je Nikola Čolić je u 75 minutu kada je posle Jankovićevog odličnog prodora po desnoj strani loše zahvatio loptu koja završava iznad prečke.

Vreme je radilo za goste iz Azerbejdžana koji su svaki prekid koristili da ''ukradu'' još koji minut,

Čukarički je u finišu propusdtio još dve šanse najpre Nikola Čolić u 89. minutu, apotom i posle i posle kornera u petom minutu nadoknade, kada je golman Bajramov još jednom sjajno intervenisao.

Čuka

Čukarički će šansu za plasman u naredno kolo kvalifikacija tražiti naredne sedmice, kad je na programu revanš.

Pobednik ovog dvomeča izaći će na megdan boljem iz duela Hamarbi (Švedska) – Maribor (Slovenija).

1 / 8 Foto: Fk. Čukarički