MURINJO "POPIO" PETARDU I ISKLJUČENJE! Roma dobila 5 crvenih kartona na prijateljskoj utakmici! VIDEO

neverovatno

Fudbaleri Betisa savladali su Romu u prijateljskom meču sa 5:2 na svom stadionu, ali je nešto sasvim drugo obeležilo ovaj meč.

Neverovatna stvar se desila na ovom meču.

Viđeno je čak pet crvenih kartona, a svaki su dobili članovi Rome

Isključena su čak trojica fudbalera i dva člana stručnog štaba, uključujući i novog trenera Žozea Murinja koji je uleteo na teren kako bi se obračunao sa sudijom pošto je bio nezadovoljan deljenjem pravde.

Sve je krenulo u 58. minutu kada je Moreno postigao gol uz pomoć ruke, što sudije nisu primetile, pa je nervoza "kuljala" iz gostujućih fudbalera.

Prvo je Lorenco Pelegrini dobio drugi žuti karton, zatim je Žoze Murinjo isključen jer je ušao na teren kako bi "očitao" lekciju glavnom arbitru, ali se nije na tome završilo. Đanluka Manćini je zaboravio da je dobio žuti karton zbog svađe, pa je morao da dobije i drugi u 65, dok je Rik Karsdorp zaslužio direktan crveni u 78. minutu.