PLEJ-OF LIGE EVROPE: Remi Slavije iz Praga i Legije, pobeda Šturma nad Murom! VIDEO

Fudbaleri Slavije iz Praga i Legije iz Varšave odigrali su danas u glavnom gradu Češke nerešeno 2:2, u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu Evropa.Mahir Emreli je u 20. minutu doveo Legiju u prednost, a Aleksander Bah je u 33. minutu izjednačio rezultat.

Do novog vodjstva Legija dolazi četiri minuta kasnije, kada se u listu strelaca upisao Josip Juranović, da bi konačan ishod meča postavio Lukaš Masopust u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Šturm iz Graca je na gostovanju savladao slovenačku Muru sa 3:1.

Žiga Škoflek je u trećem minutu doveo domaći tim u vodjstvo, da bi do kraja meča austrijski tim golovima Jakoba Jančera u 18. minutu sa penala, Otara Kiteišvilija u 61. i Kelvina Jeboa dva minuta kasnije došao do pobede.

Ekipe koje budu eliminisane u plej-ofu za Ligu Evropa, takmičenje nastavljaju u grupnoj fazi Lige konferencija.

Rezultati do sada odigranih mečeva: Omonija - Antverpen 4:2 Randers - Galatasaraj 1:1 Slavija - Legija 2:2 Mura - Šturm 1:3