TORINSKA DAMA ISPUSTILA 2:0 PROTIV UDINEZEA: Juventusu samo bod u Udinama, Ronaldu VAR poništio gol u nadoknadi za pobedu!

SERIJA A

Fudbaleri Udinezea i Juventusa odigrali su večeras u Udinama nerešeno 2:2, u meču prvog kola Serije A.

Paolo Dibala doveo je torinski tim u prednost, u trećem minutu, a Huan Kvardado je povećao vodjstvo u 23. minutu.

Golom Roberta Perejre u 51. minutu iz penala domaći su smanjili rezultat, a bod Udinezeu doneo je Djerar Delofeu u 83. minutu.

Pogodak Kristijana Ronalda za Juventus, koji je postigao u nadoknadi vremena poništen je nakon gledanja VAR-a, zbog ofsajda.