SRBIN ZAPALIO LOS ANĐELES: Joveljić postigao dva gola za Galaksi u gradskom derbiju VIDEO

odlična partija

Srpski fudbaler Dejan Joveljić, postigao je dva gola za Los Anđeles Galaksi protiv gradskog rivala Los Anđelesa, u meču koji je završen bez pobednika 3:3.

Igrao se dvadeseti minut kada se Joveljić sjajno snašao u kaznenom prostoru. Lobom je prevario golmana i lopta je završila u mreži gradskog rivala.

U nastavku utakmice Los Anđeles je uspeo da izjednači i preokrene, a onda je u 64. minutu Joveljić ponovo zaplesao.

Arauho mu je dodao loptu, a on je levom nogom pogodio dalji ugao i time poravnao rezultat, 2:2.

Utakmica je na kraju završena nerešenim rezultatom, 3:3, a nekadašnji napadač Crvene zvezde, koji je prošle sezone igrao u Austriji, gde je u dresu Volsbergera postigao 20 golova, je sa dva gola pokazao da će biti veliko pojačanje za Galaksi.