DVA PENALA I GOL U NADOKNADI: Bejl het trikom doneo pobedu Velsu protiv Belorusije VIDEO

KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL

U četvrtom kolu grupe E kvalifikacija za Svetsko fudbalsko prvenstvo u Kataru 2022. godine, Vels je u Kazanu savladao Belorusiju 3:2.

Gosti su poveli u šestom minutu golom Gereta Bejla koji je bio precizan sa penala, ali je domaćin u samo dva minuta uspeo da okrene rezultat.

Prvo je Vitalij Isakovič takođe sa penala pogodio u 29, da bi u 31. strelac bio Pavel Sedko.

Fudbaler Real Madrida je poravnao rezultat drugim pogotkom sa 11 metara u 69. minutu meča, a totalni preokret usledio je u trećem minutu nadoknade vremena kada je Bejl upotpunio het-trik i doneo Velšanima veliku pobedu u gostima.