MINISTAR CEPA MREŽE: Ovo morate da vidite, Branislav Nedimović dao gol u stilu KRISTIJANA RONALDA! (VIDEO)

voli da daje golove

Sjajna igra i majstorski golovi ministra poljoprivrede u Vladi Republike Srbije

Branislav Nedimović nikada nije krio svoju ljubav prema fudbalu i lokalnom Grafičaru iz Kuzmina. Svoj fudbalski talenat i osećaj za gol ministar poljoprivrede u Vladi Republike Srbije demonstirao je proteklog vikenda.

01:10

U okršaju Grafičara iz Kuzmina i ekipe Zeka Buljubaša (3:0), ministar Nedimović postigao je prvi gol glavom i to u maniru rasnog strelca, poput Kristijana Ronalda, nedavno u kvalifikacijama za SP kada je doneo trijumf Portugalcima protiv Iraca.

Kristijano Ronaldo

Zanimljivo je da su u mali derbi Međuopštinske lige Srem, grupa Zapad, obe ekipe, i Grafičar i Zeka Buljubaša ušle sa po dve pobede. Posle mirnih prvih 45 minuta, Branislav Nedimović iskoristio je jedan dobar centaršut Vranjkovića i glavom zakucao loptu u nebranjenu mrežu.

To je bio znak domaćinu da napadne goste, a kao produkt dobre igre došla su još dva gola koje je postigao sjajni Goran Miražić u nastavku utakmice.