NEMA KRAJA MUKAMA ZA EKIPU NEMANJE MAKSIMOVIĆA: Rajo Valjekano produžio crni niz Hetafea

PRIMERA

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su danas na svom terenu Hetafe sa 3:0, u utakmici petog kola španske Primere.

Valjekano je poveo u devetom minutu pogotkom Oskara Treha sa penala i taj rezultat je bio na snazi sve do finiša meča kada je domaći tim potvrdio pobedu.

Prvo je Pate Sis u 78. minutu pogodio za 2:0, da bi tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Falkao.

Ekipa Hetafea je u 85. minutu imala veliku priliku da postigne utešan gol, ali Enes Unal nije iskoristio jedanaesterac.

Rajo Valjekano je zabeležio drugu pobedu od početka šampionata i trenutno je sedmi na tabeli sa sedam bodova, dok je Hetafe doživeo i peti poraz i nalazi se na poslednjem mestu na tabeli.

Fudbaleri Valjekana će u narednom gostovati Atletik Bilbau, dok će Hetafe dočekati Atletiko Madrid.