JUVE JEDVA DO PRVENCA: Stara dama slavila u finišu, Srbi zapaženi u remiju Verone!

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa savladali su kao gosti Speciju rezultatom 3:2, u meču 5. kola Serije A.

Juventus je tako tek u petom pokušaju upisao prvu pobedu u novopm šampionatu, nakon dva remija i dva poraza na startu.

Pobedonosni gol postigao je Matijs de Liht u 72. minutu.

Torinski klub je najpre poveo u 28. preko Mojze Kena, da bi domaći uzvratili i okrenuli rezultat.

Ipak, Federiko Kjeza je poravnao, a pobedonosni gol postigao je Matijs de Liht u 72. minutu.

Golove za Speciju su postigli Emanuel Giasi u 33. i Žanis Antist u 49. minutu.

Juventus je 12. sa pet bodova, dok je Specija 16. sa četiri poena.

U narednom kolu, Juventus će dočekati Sampdoriju, dok će Specija ugostiti Milan.

Ivan Ilić

U istom terminu remizirali su Salernitana i Verona (2:2).

Gosti su stigli do prednosti u prvih pola sata utakmice zahvaljujući Nikoli Kaliniću, međutim, Gondo i Kulibali su spasli Salernitanu poraza.

Asistent kod drugog gola Verone bio je naš Ivan Ilić. Drugi srpski internacionalac Darko Lazović, na terenu je proveo svih 90 minuta.

Salernitana je na poslednjem 20. mestu sa jednim bodom, dok je Verona 14. sa četiri poena.

U narednom kolu, Salernitana će gostovati Sasuolou, dok će Verona gostovati Djenovi