PSŽ SE OPET SPASAO U NADOKNADI UTAKMICE: Sveci bez Mesija došli do pobede golom Hakimija u 94. minut! VIDEO

liga 1

Fudbaleri Pari Sen Žermena slavili su na gostovanju kod Meca u sedmom kolu Lige 1 sa 2:1 (1:1).

Trener "sveca" Maurisio Poketino nije mogao da računa na Lionela Mesija, koji je utakmicu propustio zbog povede kolena.

Junak gostiju bio je Ašraf Hakimi, koji postigao dva gola, prvi u petom, a pobedonosni u petom minutu sudijske nadoknade, preciznim šutem levom nogom u drugi ugao. Mecu je poravnanje u 39. minutu doneo Kujate, činilo se da mogu prvi da otkinu bodove PSŽ-u, ali Hakimi je ove večeri bio sjajan.

Parižani imaju maksimalan učinak posle sedam kola, uz gol-razliku 20:7. Mec je prikovan za dno, ima samo tri boda i još uvek čeka na pobedu.