SLEPI MIŠEVI IZVUKLI BOD U NADOKNADI SA IGRAČEM MANJE: Remi Valensije i Atletik Bilbaa

PRIMERA

Fudbaleri Valensije odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletika iz Bilbaa, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva.

Atletik je poveo golom Injiga Martinesa u 69. minutu, a bod domaćoj ekipi doneo je Markos Andre pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Valensija je od 82. minuta igrala sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton dobio Maksimilijano Gomes.

Valensija je prekinula niz od dva poraza i zauzima peto mesto na tabeli sa 11 bodova.

Atletik je takodje u tri poslednje utakmice bez pobede i sedmi je na tabeli sa 11 bodova.

Ranije danas Alaves je ostvario prvu pobedu u šampionatu, protiv prvaka Atletiko Madrida, 1:0.