KIŠA GOLOVA: Salahov 100. gol nedovoljan za pobedu u trileru sa Brentfordom! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Brentforda odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 3:3 protiv Liverpula, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Brentford je poveo u 27. minutu golom Itana Pinoka, a četiri minuta kasnije izjednačio je Diogo Žota. Liverpul je poveo u 54. minutu golom Mohameda Salaha, što je bio njegov 100. pogodak u Premijer ligi.

Domaći su izjednačili u 63. minutu pogotokom Vitalija Janelta, a "crveni" su poveli četiri minuta kasnije golom Kertisa Džonsa. Bod Brentfordu obezbedio je Joan Visa u 82. minutu, svojim prvim golom u Premijer ligi.

Liverpul je jedina neporažena ekipa u ligi, prvi je na tabeli sa 14 bodova, a po bod manje iza njega imaju Mančester siti, Čelsi, Mančester junajted i Everton.

Brentford ima devet bodova na devetom mestu na tabeli.