NAJLUĐI GOL OVE SUBOTE: Fudbaler Đenove zatresao mrežu Verone SA FLAŠICOM ZA VODU u ruci! HIT

SERIJA A

Fudbaleri Đenove i Verone odigrali su večeras nerešeno 3:3, u utakmici šestog kola Serije A.

Verona je povela u osmom minutu golom Đovanija Simeonea, a prednost je u 49. minutu udvostručio Antonin Barak. Đenova je preokrenula u završnici utakmice.

Verona, Đenova

Domeniko Krišito prvo je smanjio zaostatak u 77. minutu golom iz jedanaesterca, a tri minuta kasnije izjednačio je na 2:2. Vodjstvo Djenovi doneo je Matija Destro pogotkom u 85. minutu, a konačan rezultat postavio je Nikola Kalinić u prvom minutu nadoknade.

Verona i Đenova su poslednje dve utakmice odigrale nerešeno i zauzimaju 14. i 15. mesto sa po pet bodova.

Ipak, meč je obeležio pogodak Matije Destra koji je pogodio mrežu Verone sa flašicom vodom u ruci. Kako je sve izgledalo pogledajte na slici.

Ranije danas Milan je kao gost pobedio Speciju sa 2:1, a Inter i Atalanta odigrali su nerešeno 2:2.