SAD SU IH NAČISTO IZBLAMIRALI! Realu PRESEO Šerif za sva vremena: Kralj ostao bez KRUNE! Smeje im se ceo svet! FOTO

Liga šampiona

Moldavski Šerif iz Tiraspolja napravio je svetsku senzaciju savladavši favorizovani Real usred Madrida sa 2:1

Sem blamaže na terenu Realu se još veća dogodila nakon utakmice.

Odmah nakon utakmice je Šerif objavio specifičnu sliku na društvenim mrežama, svoj grb, ali sa krunom Real Madrida:

Uz to, iz redova moldavskog prvaka su ostavili i kratku poruku:

"Bez komentara".

Nema šta duhovita i brutalna provokacija na račun slavnog " kraljevskog kluba".

Zaslužili su i da se našale malo Moldavci nakon istorijskog uspeha.

Šerif je slavio bombom reprezentativca Luksemburga Sebastijena u finišu meča . Najpre je Jahšibaev doneo vođstvo Šerifu, u drugom poluvremenu su Madriđani izjednačili preko Karima Benzeme sa penala.

Prethodno je Šerifu bio poništen pogodak zbog ofsajda, a u 90. minutu je Til napravio verovatno najbolji potez karijere i sa dvadesetak metara "punom" matirao Kurtou.

Podsećanja radi, Šerif je eliminisao Crvenu zvezdu u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a potom i Dinamo Zagreb u plej-ofu.

U prvom kolu savladali su i ukrajinski Šahtjor na svom terenu sa 2:0

Prvi su u grupi sa šest osvojenih bodova, Real ima tri, a Šahtjor i Inter tek po jedan.