SPARTAK U KANALU! Voždovac slavio u Subotici, Proleter u nizu pobeda

Superliga Srbije

Fudbaleri Voždovca su u 12. kolu Superlige Srbije deklasirali Spartak 4:0 i naneli Subotičanima četvrti uzastopni poraz.

Na vođstvo gostiju čekalo se do 31. minuta kada je Stanisavljević savladao Manojlovića, a pet minuta kasnije Vujnović je duplirao prednost gostiju.

Sredinom drugog poluvremena Voždovčani su iznudili i jedanaesterac koji nije iskoristio Pantović, ali do kraja Vujnović i Stanisavljević postižu još po jedan gol, u 72. i 78. minutu, za konačnih 4:0 u korist Voždovca.

''Zmajevi'' su se ovom pobedom probili na šesto mesto sa 16 bodova, a Spartak je ostao na trinaestoj poziciji sa 12 osvojenih bodova.

Novosadski Proleter je ostvario treću uzastopnu pobedu, ovoga puta protiv Radnika u Surdulici rezultatom 1:0. Novosađani su do trijumfa došli golom Tomovića u 79. minutu.

Proleter sada ima 14 bodova na tabeli i probio se na devetu poziciju, a Radnik je ostao na 14. mestu sa deset osvojenih bodova.