ČOVEČE GDE TI JE PAMET: Zaboravio da ima ŽUTI karton, posle gola skinuo DRES i zaradio CRVENI u 45. minutu VIDEO

OSTAVIO SAIGRAČE NA CEDILU

Fudbaler švedskog AIK- a Nikolas Stefaneli je u velikom derbiju protiv Jurgordena napravio nepromišljen gest.

AIK je njegovim golom u 45. minutu poveo, a kasnije će se ispostaviti i slavio 2:1, ali je on isključen upravo posle gola u 45. minutu. Sa obzirom na to da je zbog faula u u 28. minutu upisan u beležnicu sudije Glena Niberga, a da je prilikom postizanja gola skinuo dres, jasno je da je zbog dve javne opomene, isključen i da je njegov tim u nastavku igrao sa desetoricom fudbalera., kao i njihov rival, koji je još u 11. minutu ostao sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Rasmus Šiler.

Rezultat se nije menjao, pa je stanje na tabeli je takvo da AIK i Jurgorden sada imaju po 44 boda, Malme ih prati na trećem mestu sa 41 bodom.