BRUKA ORLIĆA PROTIV FRANCUZA NA STADIONU PARTIZANA: Izabranici Zvonka Živkovića doživeli debakl, bez šansi za plasman!

mlada repreyentacija

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je u Beogradu od selekcije Francuske sa 3:0, u četvrtoj utakmici Grupe H kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Mčlaada reprezentacija Srbije se obrukala u meču sa Francuzima, doživevši debakl na svom terenu! Srbija je posle posle drugog poraza u kvalifikacijama u nezavidnoj situaciji, pošto je peta na tabeli sa svega četiri osvojena boda iz četiri utakmice. Izabranici Zvonka Živkovića imaju bod manje od Farskih ostrva, koja imaju meč više, i od Severne Makedonije, dok za Ukrajinom zaostaju pet bodova. Francuska je lider grupe sa deset bodova. Francuska je na stadionu Partizana povela u 28. minutu golom Amina Adlija, da bi u finišu prvog poluvremena iz penala penala bio Amin Guiri. Prethodno je rukom u kaznenom prostoru igrao Marko Bjeković. Tačku na ovu utakmicu stavio je Rajan Šerki pogotkom u 87. minutu. Srbija će 12. novembra dočekati Farska ostrva, dok će četiri dana kasnije gostovati Ukrajini.