SERGEJ POGODIO U VELIKOM DERBIJU ITALIJE: Srbin strelac u pobedi i preokretu Lacija protiv Intera! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu u Rimu Inter sa 3:1, u utakmici osmog kola Serije A i naneli mu prvi poraz u šampionatu.

Inter je poveo u 12. minutu golom Ivana Perišića iz jedanaesterca, a izjednačio je Ćiro Imobile u 64. minutu takodje iz jedanaesterca.

Lacio je poveo u 81. minutu pogotkom Felipea Andresona, a pobedu je obezbedio srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić golom u prvom minutu nadoknade vremena.

U sedmom minutu nadoknade igrač Lacija Luis Filipe dobio je crveni karton van terena zbog nesportskog ponašanja.

Lacio je ostvario četvrtu pobedu i zauzima peto mesto na tabeli sa 14 bodova.

Inter je pretrpeo prvi poraz u prvenstvu i treći je na tabeli sa 17 bodova. Prvi je Napoli sa 21 bodom, drugoplasirani Milan ima 19, a obe ekipe imaju po utakmicu manje od Intera.