NIJE BIO ZADOVOLJAN! VODILI SU SA 5:0, A IGRAČ LIVERPULA URLAO: Nastavite ovako, budite nemilosrdni VIDEO

do kraja

Ljubitelji fudbala očekivali su neizvesnu utakmicu u najvećem engleskom derbiju, ali su se gosti iz Liverpula potrudili da ne bude tako.

Liverpul je žestoko izblamirao Mančester junajted na Old trafordu i pobedio sa 5:0. Na krilima sjajnog Mohameda Salaha "Redsi" su već u prvom poluvremenu poveli sa 4:0. Egipćanin je svoj treći gol za 5:0 postigao u 50. minutu.

Tokom proslave tog gola u centru pažnje našao se Endi Robertson koji je tražio od svojih igrača da nastave u istom tempu.

"Nastavite ovako, budite nemilosrdni, idemo", vikao je Robertson svojim igračima.