FUDBALERI PARTIZANA TEK U DRUGOM POLUVREMENU SLOMILI OTPOR METALCA: Pobeda kao rođendanski poklon Stanojeviću!

superliga srbije

Trener crno-belih napunio 48 godina, izmenama u drugom poluvremenu značajno doprineo osvajanju važna tri boda.

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca poprilično su namučili Partizan, koji je tek u drugom poluvremenu ulaskom kapitena izraelske reprezentacaije Bibrasa Natha slomio otpor gostiju. Odličnu partiju pružio je i najbolji strelac crno-belih Rikardo Gomeš, strelac vodećeg gola u prvom poluvremenu, a nad njim je načinjen i penal u drugom delu igre. Gosti su u prvih 45 minuta bili ravnopravan rival i na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1, što je dosta razbesnelo trenera Partizana Aleksandra Stanojevića.

Međutim, na kraju je Aleksandar Stanojević bio je vidno zadovoljan nakon pobede koju su mu darovali igrači za 48. rođendan.

- Teška utakmica je iza nas. Teško je pobediti u svakom meču. Metalac nas je mučio veći deo utakmice. Loše smo ušli u prvo poluvreme, a izmene su kasnije donele svežinu - kratko je rekao Stanojević.