DA LI JE OVO POČETAK KRAJA? Benzema nije bio u sastavu, a Anćeloti je ISKULIRAO Jovića kao da nije fudbaler Reala

neverovatno

Iako Karim Benzema nije bio u sastavu za gostovanje Reala Elčeu, Luka Jović nije dobio priliku da se bori za minute.

Španski mediji su tvrdili da će Anćeloti konačno dati šansu Srbinu, jer Francuza nema u sastavu Madriđana, međutim, to se nije dogodilo. Luka je opet ostao na klupi, a tokom meča nije dobio šansu da kroči na teren.

Madriđani su stigli do pobede rezultatom 2:1, a oba pogotka za ekipu Karla Anćelotija je postigao Vinisijus u 22. i 73. minutu. Elče je u 86. minutu preko Milje stigao do počasnog gola.

Bivši fudbaler Crvene zvezde, Benfike i Ajntrahta je od 14 utakmica Real Madrida ove sezone u La Ligi i Ligi šampiona, igrao na pet mečeva, a na njima je sakupio tek 89 minuta.

Nijednom nije bio starter, a najveću priliku je dobio na gostovanju Espanjolu, kada je za 29 minuta na terenu upisao asistenciju kod gola Reala u porazu rezultatom 2:1.