BARSELONA NE MOŽE NIKOG DA POBEDI: Novi KIKS Katalonaca, Alaves preživeo Kamp Nou!

LA LIGA

Fudbaleri Barselone odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Alavesa, u utakmici 12. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 49. minutu golom Memfisa Depaja, a izjednačio je Luis Rijoha u 52. minutu.

Fudbaler Barselone Serhio Aguero morao je da napusti teren krajem prvog poluvremena zbog problema sa disanjem.

Trener Barselone B Serhi Barhuan predvodio je večeras prvi tim, pošto uprava traži novog trenera posle otkaza Ronaldu Kumanu.

Barselona je ovim remijem prekinula niz od dva poraza i zauzima deveto mesto na tabeli sa 16 bodova.

Alaves je 16. na tabeli sa 10 bodova.

Ranije danas Real Madrid je pobedio Elče sa 2:1, Sevilja je pobedila Osasunu sa 2:0, a istim rezultatom Valensija je pobedila Viljareal.

Nije domaći tim imao ni sreće, jer je u 84. minutu pogodio i prečku, tačnije, Filipe Kutinjo i ispostavilo se rezultat do kraja ostao nerešen.