PITAJ SUDIJU KAKO JE VIDEO MEČ! Murinjo u svom stilu odgovorio novinaru: Norvežani opet PRESELI Specijalnom! VIDEO

HAOS

Žoze Murinjo nije mogao da se pomiri sa rezultatom utakmice njegove Rome protiv Bodoa u Ligi konferencija.

Nakon što su Norvežani ponizili Romu na domaćem terenu rezultatom 6:1 i zadali portugalskom stručnjaku najbolniji poraz u karijeri, svi su očekivali da na Olimpiku vide revanš Rimljana.

Međutim, posle prvog poluvremena Bodo je imao 1:0, a nakon gola El Šaravija u 54. minutu, Norvežani su opet stigli do prednosti samo 10 minuta kasnije.

Konačnih 2:2 je postavio Ibanjez u završnici utakmice, a nakon poslednjeg sudijskog zvižduka, Murinjo je stao pred kamere kako bi odgovorio na nekoliko pitanja novinara.

Međutim, vidno uznemiren je, u neverici, gledao čoveka odbijajući da odgovori na njegovo pitanje o jednoj sudijskoj odluci.

Ne zovu ga za džabe 'Posebni'
Ne zovu ga za džabe "Posebni"foto: Profimedia

Evo kako je tekao čitav razgovor:

NOVINAR: Kako objašnjavate današnju utakmicu?

MURINJO: Sudije moraju da objasne, ali oni ne pričaju.

NOVINAR: Šta su sudije pogrešno uradile?

MURINJO: Da li si gledao utakmicu?

NOVINAR: Da, naravno, ali želim da čujem vaš pogled na to.

MURINJO: Onda ti meni kaži.

NOVINAR: Ne, želim da čujem to od trenera Rome. Mislite da je trebalo da bude penala?

MURINJO: I ti isto misliš!

NOVINAR: U kojoj situaciji je trebalo da bude penal? Ja sam samo novinar.

MURINJO: Ne, ti meni kaži šta si video! Nisi čak ni pogledao snimak?

Nakon četiri kola u Ligi konferencija Roma zauzima drugo mesto sa sedam bodova, dok prvoplarisani Bodo ima bod više i trenutno je u poziciji koja u nokaut fazi donosi, na papiru, lakšeg protivnika.