TORINO IMAO 2:0, ALI NIJE IZDRŽAO SA IGRAČEM MANJE: Vanji i Saši samo bod protiv Empolija

SERIJA A

Fudbaleri Torina i Empolija odigrali su večeras u glavnom gradu regije Pijemont nerešeno 2:2, u meču 15. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je u vodjstvo doveo Tomazo Pobega u 10. minutu, a pet minuta kasnije rezultat je povećao hrvatski igrač Marko Pjaca.

U 32. minutu direktan crveni karton dobio je igrač Torina Vilfred Singo, nakon što je kao poslednji igrač odbrane napravio prekršaj nad Federikom Di Frančeskom.

Dva minuta kasnije rezultat je smanjio Simone Romanjoli, a bod Empoliju doneo je Andrea La Mantija u 72. minutu.

Za Torino su ceo meč odigrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić.

Empoli je sada 11. sa 20 bodova, dok je Torino 13. sa dva boda manje.