NEOSVOJIVA TVRĐAVA SANČEZ PIKUAN: Sevilja u završnici meča do sva tri boda protiv Atletika

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras Atletiko Madrid sa 2:1, u 18. kolu španske La Lige.

Povela je Sevilja golom Ivana Rakitića u u sedmom minutu, da bi izjednačenje Atletiku doneo Felipe u 33. minutu.

Sevilja je do pobede stigla u 89. minutu golom Lukasa Okamposa.

Sa 11. pobedom u prvenstvu Sevilja je osvojila 37 bodova i nalazi se na drugom mestu sa pet bodova zaostatka iza prvoplasiranog Real Madrida. Atletiko Madrid je zabeležio četvrti poraz, treći vezani, i sa 29 poena zauzima peto mesto na tabeli.

U sledećem kolu, Sevilja će dočekati Barselonu, dok će Atletiko gostovati Granadi.