ĐAVOLI UBEDLJIVI I SIGRUNI: Mančester junajted siguran protiv Barnlija! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Barnlija sa 3:1, u utakmici 20. kola Premijer lige.

Junajted je, posle 18 odigranih utakmica, šesti na tabeli sa 31 bodom, dok Barnli ima 11 bodova iz 16 mečeva i nalazi se na 18. poziciji.

Tim sa Old Traforda poveo je u osmom minutu golom Skota Mektomineja, u 27. minutu je Ben Mi pogodio sopstvenu mrežu, da bi u u 35. minutu Kristijano Ronaldo bio na pravom mestu posle stative koju je pogodio Mektominej.

Tri minuta posle tog gola Ronalda, Aron Lenon je bio precizan na drugoj strani i to je na kraju bio i konačan rezultat ovog meča.

Fudbaleri Junajteda će u narednom kolu Premijer lige dočekati Vulverhempton, dok će Barnli drugu pobedu u šampionatu pokušati da upiše na gostovanju Lidsu.