MITROGOL POSTIGAO DVA GOLA U KANONADI FULAMA: Srpski golgeter vodi tim iz Londona ka Premijer ligi! VIDEO

čempionšip

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović postigao je dva gola za Fulam, u prvenstvenom meču engleskog Čempionšipa na gostovanju protiv Redinga.

Gosti iz Londona su ostvarili ubedljivu pobedu, savladavši Reding sa 7:0 (2:0). Bila je to ubedljiva pobeda nakon iznenađujućeg poraza Fulama na svom terenu minimalnim rezultatom od Šefil junajteda.

Srpski reprezentativac Mitrović je bio precizan sa bele tačke u samoj završnici prvog poluvremena, kada je praktično rešio pitanje pobednika.

Drugi pogodak postigao je u samom finišu meča, tačnije 89. minutu, za fantastičnih 7:0

Sa ovom pobedom, Fulam je trenutno drugi na tabeli sa 18 bodova i ima samo bod manje od vodećeg Bornmuta, koji ima i utakmicu više.