PARTIZAN PORAŽEN OD DINAMA IZ MOSKVE: Crno-beli se ispromašivali, Rusi u 87. minutu šokirali tim Aleksandra Stanojevića VIDEO

Kurir u Antaliji

Fudbaleri Partizana odigrali su treći kontrolni meč na pripremama u Antaliji i doživeli drugi poraz.

Crno-beli su poraženi od drugoplasirane ekipe ruskog šampionata Dinama iz Moskve sa 2:1 (1:0).

Dinamo je poveo u 5. minutu golom Fomina iz slobodnog udarca.

Partizanu je izjednačenje doneo Bibars Natho u 65. minutu. Pobedu Rusima je doneo Galkin pogotkom u 87. minutu.

Crno-beli su se žestoko ispromašivali tokom meča i mogli su da ostvare bolji rezultat.

Partizan je na startu priprema savladao Tikveš sa 2:1, zatim je poražen od Bašahšekira sa 1:0 i sada od Dinama sa 2:1.

Partizan, Dinamo Moskva

2. POLUVREME

87. minut - Dinamo ponovo vodi! Strelac je Vladimir Galkin. Fomin je izveo korner, Galkin zahvatio loptu sa ivice šesnaesterca, a Popović je bio nemoćan.

77. minut - Konstantin Galkin je šutirao, njegov šut je izblokiran.

76. minut - Pogrešila je odbrana Partizana, ali Tjukavin nije bio precizan sa ivice šesnaesterca. Njegov šut je otišao pored stative.

73. minut - Nove izmene u Partizanu Lazar Pavlović umesto Marka Živkovića, a Aleksandar Lutovac umesto Miloša Jojića.

65. minut - Bibars Natho donosi Partizanu izjednačenje! Posle kornera Vujačić je pogodio prečku, lopta se odbila do Natha koji je glavom sproveo loptu u mrežu.

64. minut - Nikola Terzić propušta još jednu veliku priliku. Šutirao je sa desetak metara, a 35-godišnji golman Dinama Anton Šunjin sjajno brani.

62. minut - Partizanu je poništen gol zbog ofsajda. Rikardo je postigao gol, ali je sudija označio nedozvoljenu poziciju.

Stanojević je na početku drugog poluvremena zamenio napadački kvartet. U igru su ušli Rikardo, Menig, Natho i Terzić. Van igre su Marković, Jović, Baždar i Milovanović.

1. POLUVREME

Partizan gubi na poluvremenu sa 1:0. Jedini gol je postigao Fomin u 5. minutu iz slobodnog udarca. Crno-beli su promašili nekoliko zaista izglednih prilika i pravo je čudo kako nisu postigli bar jedan gol.

42. minut - Opasan kontranapad Dinama, imali su Rusi 3 na 2, ali je Makarov šutirao preko gola golmana Popovića.

37. minut - Neverovatno šta su crno-beli promašili. Vujačić je sa pet metara glavom posle kornera šutirao, a lopta je volšebno prošla pored gola. Zaista neverovatan promašaj.

35. minut - Velika prilika za Partizan. Kapiten Lazar Marković je ušao u šesnaesterac, šutirao sa desetak metara, ali je golman Šunjin krajnjim naporima odbranio.

00:25

KURIR U ANTALIJI: Partizan odigrao pripremnu utakmicu protiv Dinama iz Moskve

24. minut - Dobra prilika za Dinamo, Smolov je posle pasa Gladiševa izbio sam ispred Popovića, ali golman Partizana brani. Napadaču Dinama zasmetao je i Vujačić.

16. minut - Još jedna prilika za Partizan, identična onoj iz devetog minuta. Ovog puta je posle centaršuta Jojića glavom pokušao Miletić, ali nije bio precizan.

9. minut - Velika prilika za Partizan, Jojić je centrirao, a Vujačić glavom šutirao pored gola.

5. minut - Dinamo vodi sa 1:0. Fomin je izveo slobodan udarac sa oko 20 metara po sredini gola, lopta je udarila u stativu i završila u mreži Partizana. Izuzetno loše je bio postavljen živi zid Partizana.

PARTIZAN: Popović - Živković, Miletić, Vujačić, Urošević - Zdjelar, Jojić - Jović, Marković, Baždar - Milovanović.

DINAMO: Šunjin - Varela, Osokin, Kutitski, Laksal - Moro, Fomin, Sulakvelize - Makarov, Gladišev, Smolov.

Fudbaleri Partizana od 14 časova igraju treću i najtežu proveru tokom priprema u Turskoj.

Protivnik jesenjem šampionu biće Dinamo iz Moskve, drugoplasirana ekipa ruskog prvenstva.

Utakmica je bila pod znakom pitanja jer jer od jutros jako nevreme pogodilo region Antalije gde se ekipe nalaze na pripremama.

00:04

Jako nevreme umalo odložilo meč Partizana i Dinama

Partizan je u prve dve utakmice savladao Tikveš sa 2:1 i izgubio od Bašakšehira sa 1:0.