NEBO SE OTVORILO! GRAD PREKINUO ZVEZDINU POSLEDNJU PROVERU U ANTALIJI: Crveno-beli igrali samo 22 minuta!

pripremni meč

Četvrti meč Crvene zvezde na pripremama u Antaliji prekinut je zbog izuzetno teških vremenskih uslova.

Crveno-beli su sa austrijskim Altahom imali poslednju proveru u Turskoj, međutim, u 22. minutu , pri rezultatu 0:0, meč je prekinut zbog jakog grada koji je padao u Antaliji.

00:21

Od samog starta utakmice uslovi za igru su bili jako teški, padala je snažna kiša. Kasnije je počeo grad i sudija je bio primoran da pošalje igrače u svlačionicu.

Meč neće biti nastavljen, a crveno-beli će u toku dana krenuti u Beograd.

Podsetimo, Zvezda je u Antaliji imala tri provere, zabeležili su trijumf protiv LASK-a 2:1, odigrali nerešeno sa Mariborom 1:1 i doživeli poraz od Šahtjora 3:2.

Tok meča:

22. minut - Sudija je bio primoran da prekine meč dok se ne stvore uslovi za igru. Izuzetno jak grad trenutno pada u Antaliji.

21. minut - Izuzetno teški uslovi za igru, jak grad pada u Antaliji.

10. minut - Prečka! Rišairo Živković pogađa okvir gola. Falko je iz prve centrirao, Rišairo je iz teške pozicije zahvatio loptu, ali nije imao sreće.

10. minut - Prvi žuti karton na meču dobio je fudbaler Altaha Turnvald.

6. minut - Zvezda ima inicijativu od starta utakmice.

3. minut - Jak pljusak pada u Antaliji, teški uslovi za igru.

1. minut - Utakmica je počela.

Trener Zvezde Dejan Stanković odlučio je da u poslednjoj proveri u Antaliji odmori nosioce igre i ukaže šansu rezervistima.

Sastavi timova:

Crvena zvezda: Gordić, Pičini, Đurić, Eraković, Gajić – Stanković, Krstičić, Stanić – Falko, Živković, Pavkov.

zvezda - altah

Altah: Kasali, Melinger, Bišof, Monšejn, Edokpolor, Ajgner, Gaudino, Bumberger, Nimaga, Turnvald, Nanizajamo.

Crveno-beli su u Antaliji odigrali tri utakmice, savladali su LASK sa 2:1, remizirali sa Mariborom 1:1 i doživeli poraz od Šahtjora 3:2.