MURINJU NE POMAŽE NI IGRAČ VIŠE: Đenova odolela Romi!

SERIJA A

Fudbaleri Rome odigrali su danas na svom terenu u Rimu nerešeno 0:0 protiv Djenove, u utakmici 24. kola Serije A.

Fudbaler Rome Nikolo Zaniolo postigao je gol sa ivice šesnaesterca u 90. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnoligije pogodak poništen zbog prekršaja. Sudija je ustanovio da je Temi Ejbraham u akciji koja je prethodila golu, napravio prekršaj na Hoanu Vaskesu.

Igrači Rome su protestovali, a sudija je posle prigovora isključio Zaniola, koga su saigrači morali da smiruju po završetku utakmice.

Đenova je od 68. minuta igrala sa desetoricom, pošto je crveni karton zbog prekršaja dobio Leo Ostigard.

Ekipa Rome je šesta na tabeli sa 39 bodova, a Djenova je pretposlednja, 19. sa 14 bodova.