NAPOLI ISKORISTIO PORAZ INTERA: Pobedom u Veneciji došli na korak od lidera, goreće pod Vezuvom u narednom kolu!

SERIJA A

Fudbaleri Sampdorije pobedili su danas na svom terenu Sasuolo sa 4:0, u 24. kolu italijanske Serije A.

Strelci za Sampdoriju bili su Frančesko Kaputo u petom, Stefano Sensi u sedmom, Andrea Konti u 63. i Antonio Kandreva iz penala u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Sampdorija je upisala šestu pobedu u prvenstvu i sa 23 boda zauzima 16. poziciju. Sasuolo je na 12. mestu sa 29 poena.

U narednom kolu, Sampdorija će gostovati Milanu, dok će Sasuolo dočekati Romu.

U istom terminu, Napoli je u gostima pobedio Veneciju sa 2:0, golovima Viktora Osimena u 59. i Andrea Petanje u desetom minutu sudijske nadoknade vremena.

Napoli je osvojio 52 boda i nalazi se na deobi drugog mesta sa Milanom. Venecija je 18. sa 18 osvojenih poena.

U sledećem kolu, Napoli će dočekati Inter, dok će Venecija gostovati Torinu.

Bolonja i Empoli su odigrali nerešeno 0:0.

Bolonja je 13. sa 28 bodova, a Empoli je 11. sa 30 poena.