BEZ POBEDNIKA U DERBIJU U NAPULJU: Bosanac Džeko doneo bod lideru Interu protiv Napolija

SERIJA A

Fudbaleri Napolija i Intera odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 25. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Napoli u sedmom minutu golom Lorenca Insinjea iz penala, da bi izjednačenje Interu doneo Edin Džeko golom na početku drugog poluvremena. Napoli je na drugom mestu na tabeli sa 53 boda, bodom manje i utakmicom više od prvoplasiranog Intera. U narednom kolu, Napoli će gostovati Kaljariju, dok će Inter dočekati Sasuolo.

U još jednom derbiju, u nedelju uveče u Bergamu se sastaju Atalanta i Juventus, a sve oči italijanske fudbalske javnosti su uprte u srpskog reprezentatoivca Dušana Vlahovića, koji kao u najlepšem snu igra i daje golove po dolasku u slavni Juventus.