KRAJIŠNIK IZ PENALA DONEO POBEDU METALCU PROTIV NOVOG PAZARA: I za goste dosuđen jedanaesterac, ali ga nisu realizovali!

superliga srbije

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca trijumfalno su započeli prolećni deo sezone pošto su na svom terenu pobedili Novi Pazar 1:0.

Strelac jedinog gola na meču bio je Damjan Krajišnik sa penala u 62. minutu, a prethodno je u 41. minutu domaćin bio neprecizan sa "bele tačke".

Penal su imali i gosti u 73. minutu, ali nisu iskoristili, pa se u Novi Pazar vraćaju bez bodova, iako su ambiciozno ušli u nastavak sezone.

Metalac je ovom pobedom prekinio seriji proleća i preskočio Novi Pazar na tebeli stigaviši tek do 19 boda pred teško gostovanje Vojvodini narednog vikenda.

Ambiciozni Novi Pazar nije dobro ušao u nastavak sezone, a priliku za popravni imaće za sedam dana kada na svom terenu dočekuju Kolubaru.