BLAM GODINE! BRUKANJE NEJMARA KAKVO SVET NE PAMTI! Pogledajte kako je slavni Brazilac izveo penal u DEBAKLU PSŽ od Nanta (VIDEO)

ŠTA UČINI

Au, kakav debakl PSŽ! Nant je održao lekciju bogatašima iz Pariza i slavio sa 3:1! Da sve bude još gore po PSŽ za njih su na ovom meču igrali Mesi, Nejmar i Mbape...

Leo Mesi

Da poraz svog tima padne u drugi plan pobrnuo se Nejmar. Penal koji je izveo predstavlja verovatno najgori šut sa 11 metara koji smo videli u ovoj fudbalskoj sezoni.

Uostalom pogledajte taj momenat:

Igrao se 59. minut kada je Nejmar preuzeo odgovornost i obrukao se, iako je samo 12 minuta ranije uspeo da zatrese mrežu iz igre - na asistenciju Lionela Mesija.

Kilijan Mbape

Gotovo neverovatano zvuči da je PSŽ na poluvremenu gubio sa 3:0 od Nanta! Kanarinci su u 4. (Kolo Muani) i 16. (Merlin) pogađali mrežu Kejlora Navasa, dok su treći postigli u nadoknadi vremena u prvog dela igre (Blas iz penala).

Zanimljivo, u utorak u osmini finala Lige šampiona penal nije iskoristio ni Mesi, čiji je udarac sa bele tačke odbranio golman Reala, Tibo Kurtoa.