ARNAUTOVIĆ SPASAO SINIŠU MIHAJLOVIĆA: Marko postigao oba gola za Bolonju za pobedu protiv Specije!

SERIJA A

Fudbaleri Bolonje savladali su na svom terenu Speciju posle preokreta sa 2:1 (1:1).

Oba gola za domaći tim postigao je Marko Arnautović, inače reprezentativac Austrije. Gosti su poveli golom Manaja u 11. minutu, ali je do poluvremena izjednačenje doneo Arnautović u 40. minutu.

Marko Arnautović je pobedonosni pogodak postigao u 84. minutu, kada je posle centaršuta glavom šutirao neodbranjivo sa pet-šest metara.

Marko Arnautović

Tako je Srbin Marko Arnautović spasao sunarodnika Sinišu Mihajlovića. Naime, Italijani su pre utakmice pisali da će Mihajlović napustiti klupu Bolonje ukoliko ne pobedi Speciju, a našli su mu i zamenu - legendarnog fudbalera i bivšeg trenera Juventusa Andrea Pirla. Međutim, od toga neće biti ništa. Bolonja je zasluiženo pobedila, a junak utakmice je bio Arnautović.

U prvom meču 26. kola Serije A u ponedeljak uveče nerešeno su igrali: Kaljari - napoli 1:1 (0:0). Domaći su na Sariniji poveli pogotkom Pereira u 58. minutu, a bod velikom favoritu iz Napulja doneo je Osimhen u finišu utakmice, efektnim golom glavom.